درحال بار گذاری

تجهیزات قدرتمند در دیتاسنتر پیشگامان مستقر در ایران - تهران (منابع اختصاصی) سرور مجازی ایران - اقتصادی تحویل فوری

هارد دیسک
  پردازنده
  رَم
 آپلینک  -  ترافیک
  قیمت
space ۲۰GB SAS
cpu ۱xCPU 2.70GHz
ram ۱GB DDR3
bandwidth 50GByte100Mbit
price ۱۲۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۳۰GB SAS
cpu ۱xCPU 2.70GHz
ram ۲GB DDR3
bandwidth 100GByte100Mbit
price ۱۹۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۵۵GB SAS
cpu ۲xCPU 2.70GHz
ram ۳GB DDR3
bandwidth 150GByte100Mbit
price ۲۵۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۶۰GB SAS
cpu ۲xCPU 2.70GHz
ram ۴GB DDR3
bandwidth 200GByte100Mbit
price ۳۳۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۶۵GB SAS
cpu ۳xCPU 2.70GHz
ram ۵GB DDR3
bandwidth 250GByte100Mbit
price ۳۷۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۷۰GB SAS
cpu ۳xCPU 2.70GHz
ram ۶GB DDR3
bandwidth 300GByte100Mbit
price ۴۴۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۷۵GB SAS
cpu ۴xCPU 2.70GHz
ram ۸GB DDR3
bandwidth 350GByte1Gbit
price ۵۱۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۸۰GB SAS
cpu ۴xCPU 2.70GHz
ram ۱۰GB DDR3
bandwidth 400GByte1Gbit
price ۵۹۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۸۵GB SAS
cpu ۶xCPU 2.70GHz
ram ۱۲GB DDR3
bandwidth 450GByte1Gbit
price ۶۸۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۹۰GB SAS
cpu ۶xCPU 2.70GHz
ram ۱۶GB DDR3
bandwidth 500GByte1Gbit
price ۸۱۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۹۵GB SAS
cpu ۷xCPU 2.70GHz
ram ۲۴GB DDR3
bandwidth 550GByte1Gbit
price ۱,۰۹۰,۰۰۰/تومان ماهانه
space ۱۰۰GB SAS
cpu ۸xCPU 2.70GHz
ram ۳۲GB DDR3
bandwidth 600GByte10Gbit
price ۱,۶۸۰,۰۰۰/تومان ماهانه
img-bg

فایروال و آنتی دیداس

سرور های مجازی مجموعه خدماتی تحت وب نئوسنتر همپی دارای فایروال می باشند، اما پیشنهاد می شود درصورت نیاز به فایروال سخت افزاری و نرم افزاری قوی از سرویس های گیمینگ ما تهیه بفرمایید که بهترین و بالاترین سطح آنتی دیداس را دارا می باشند.

firewall
چرا سرور های مجازی نئو سنتر؟ با خرید سرور های مجازی ایران SAS اقتصادی و ارزان قیمت نئو سنتر و تجربه آن متوجه سطح کیفی بالای آن می شوید، این قضیه به تنهایی باعث جلب رضایت شما به صورت کامل می شود حتی با وجود اینکه سرور های مجازی ایران SAS نئوسنتر خود با توجه به امکانات زیادی که دارد این مورد رضایتمندی را در مرحله های بعدی نیز جلب می کند.
سرور مجازی ایران ارزان و حتی رایگان

با وجود اینکه سرور های مجازی ایران SSD Pro نئو سنتر ارزان قیمت بوده بعضی از مناسبت های ماهانه کد های تخفیفی در وبسایت برای کاربران قرار می گیرد که با آنها می توان سرور تیم اسپیک رایگان تهیه کرد.

ارائه منابع و کاملا اختصاصی

همانطور که خیلی از شما عزیزان طبق توضیحاتی که خدمتتون ارائه شده درجریان هستید، مجموعه خدمات دهی نئوسنتر تمام تلاش خود را بر این نهاده تا بهترین خدمات را با بیشترین سطح کیفی به شما عزیزان ارائه کند، پس به همین دلیل سرور های مجازی ایران SSD Pro خود را که ارائه می کند همگی بروی منابع و شبکه کاملا اختصاصی عرضه می کند.

ارائه نمایندگی سرور مجازی

برخلاف سایر ارائه دهندگان، نئو سنتر به افرادی که مایل به کسب درآمد از راه سرور های مجازی ایران گیمینگ / آنتی دیداس SSD Pro می باشند نمایندگی فروش سرور مجازی گیمینگ و معمولی با قیمت های ارزان و مناسب ارائه می کند.


برخی از ویژگی های سرور های مجازی ایران اقتصادی SAS نئوسنتر
استفاده از رم مموری (Memory Ram) نسل DDR3 در سرور های مجازی

سرور های مجازی ایران SAS اقتصادی / تحویل فوری که توسط مجموعه نئوسنتر ارائه می شود همگی از سخت افزار های آخرین نسل همچون رم (Memory Ram) نسل DDR3 استفاده می کنند.

استفاده از پردازنده (CPU) های قوی (فرکانس بالا) و تعداد بالا در سرور های مجازی

سرور های مجازی ایران SAS اقتصادی / تحویل فوری که توسط مجموعه نئوسنتر ارائه می شود همگی از سخت افزار های آخرین نسل همچون پردازنده (CPU) های قوی (فرکانس بالا) و تعداد بالا استفاده می کنند.

استفاده از هارد درایو (Hard Drive) های SAS و کم کارکرد در سرور های مجازی

سرور های مجازی ایران SAS اقتصادی / تحویل فوری که توسط مجموعه نئوسنتر ارائه می شود همگی از سخت افزار های آخرین نسل و کم کارکرد همچون هارد درایو (Hard Drive) های قوی اس اس دی (SAS) و حجم زیاد استفاده می کنند.

ارائه پنل مدیریتی تحت وب به همراه سرور های مجازی

سرور های مجازی ایران SAS اقتصادی / تحویل فوری که توسط مجموعه نئوسنتر ارائه می شود همگی به همراه پنل مدیریتی تحت وب ارائه می شوند، این پنل به شما این امکان راه مدهد که هر مان که بخواهید سرور مجازی خود را مانیتور/خاموش و روشن/تعویض سیستم عامل و ... کنید.

ارائه سرور های مجازی ایران با آپتایم بالا

سرور های مجازی ایران SAS اقتصادی / تحویل فوری که توسط مجموعه نئوسنتر ارائه می شود همگی دارای آپتایم بسیار بالایی می باشند، درواقع به هیچ وجه از سمت مجموعه نئوسنتر سرور های ارائه شده یک لحظه هم از دسترس خارج نشده و همیشه درحال ارائه سرویس دهی به شما عزیزان می باشند.

آنتی دیداس و فایروال برای سرور های مجازی

سرور های مجازی ایران SAS اقتصادی / تحویل فوری که توسط مجموعه نئوسنتر ارائه می شود همگی دارای فایروال و آنتی دیداس قوی می باشند، که به شما عزیزان امنیتی تضمینی ارائه می کنند، توجه داشته باشید که سرور های مجازی آنتی دیداس گیمینگی که به شما عزیزان ارائه می شود دارای آپلینک ۱۰ گیگابیت می باشند که در مجموع بهترین کیفیت را به شما ارائه می کند.

ارائه سرور مجازی ایران گیمینگ (دارای فایروال) به صورت آنتی دیداس

سرور های مجازی (VPS) ایران گیمینگ / آنتی دیداسی که توسط نئو سنتر ارائه می شود همگی دارای فایروال و کانفیگ های دیداس پروتکشن می باشند که به شما عزیزان این امکان راه میدهند تا سرور بازی (Game Server) خود را به راحتی راه اندازی کنید.

سئوالات متداول
سرور های مجازی و هاست های نئو سنتر همگی بر روی بستری دارای فایروال لایه سه،چهار و هفت به همراه آنتی دیداس راه اندازی شده اند که تقریبا تمامی حملات سایبری و شبکه ای را دفع می کنند، عزیزانی که تا بحال این نگرانی را داشته اند دیگر نگران حملات نباشند چرا که زیرساخت این مجموعه با بهترین کیفیت و امکانات به شما بزرگواران خدمات می دهد.
سرور های مجازی نئو سنتر همگی برروی سیستم اعمال خودکار راه اندازی شده که کاربر پس از سفارش به صورت خودکار ایمیلی حاوی دسترسی به پنل مدیریتی سرور مجازی خود دریافت می کند که با ورود به آن پنل به صورت خودکار میتواند سیستم عامل مورد نیاز خود را برروی سرور مجازی نصب کرده و استفاده خود را از سرور آغاز کند.
سرور های مجازی اقتصادی ایران بعضی اوقات از منابع اشتراکی استفاده می کنند اما سرور های مجازی گیمینگ ایران تمامی منابع آن به صورت اختصاصی می باشد، همچنین سرور های مجازی اقتصادی ایران ارائه شده توسط نئو سنتر دارای فایروال و آنتی دیداس مبتدی بوده درحالی که سرور های مجازی گیمینگ ایران دارای فایروال و آنتی دیداس حرفه ای می باشد چرا که سرور های گیمی که شما عزیزان برروی این سرور های مجازی راه اندازی می کنید نیازمند به تنظیمات حرفه ای امنیت بوده تا هیچگونه ضرر از طریق حملات سایبری بهتان وارد نشود.
سرور های مجازی ایرانی که توسط نئوسنتر ارائه می شوند همگی بر پایه شبکه قوی فیبر نوری با آپلینگ ۱۰ گیگابیت بوده که سرعت آپلود و دانلود بالایی به نسبت سایر سرور های مجازی ایرانی که توسط ارائه دهندگان تحویل داده می شود، به شما ارائه می کند شایان ذکر است آپلینک ۱۰ گیگابیت باعث شده سرور مجازی شما همچون سرور های مجازی آنتی دیداس بسیاری از دیداس ها را تحمل کرده و به هیچگونه مشکل درمقابل دیداس ها مواجه نشوند.
تمامی سخت افزار به کار برده برای راه اندازی و ارائه سرور های مجازی ایران از آخرین نسل بوده و همین باعث شده بالاترین سطح کیفی را به مشتریان خود ارائه کنیم، برای مثال هارد درایو سرور های مجازی ایرانی که توسط نئوسنتر ارائه می شود از نوع SSD Pro بوده همچنین رم های سرور های مجازی از نوع DDR4 هستند که همگی رضایت مشتریان ما را تا بالاترین حد ممکن جلب کرده است.

کلید واژه ها

سرور مجازی، سرور مجازی ایران، سرور ایران، سرور، وی پی اس، وی پی اس ایران، سرور مجازی گیمینگ، سرور آنتی دیداس، سرور مجازی آنتی دیداس، سرور دیداس پروتکشن، آنتی دیداس، فایروال، سرور مجازی فایروال، سرور مجازی فرکانس بالا، سرور مجازی آخرین نسل، سرور مجازی قوی، سرور گیمینگ، سرور مجازی تحویل آنی، سرور مجازی پنل مدیریتی، سرور مجازی اس اس دی، ایران اس اس دی، وی پی اس ایران گیمینگ، iran vps، vps، سرور vps، vps ایران، antiddos، firewall، سرور گیم، گیم سرور، سرور مجازی گیم، سرور گیم آنتی دیداس، گیم سرور جدید، سرور گیم ssd، ssd،server ssd pro، سرور ارزان، سرور کم هزینه، سرور رایگان، سرور ایران ارزان قیمت